Auto- ja mootorsõidukiosad

Kui midagi on väga raske või suisa võimatu puhastada, ei taha me sellest isegi mõelda.

Ultrahelipuhasti puhastab auto- ja mootorrattaosad suurema vaevata!

Auto- ja mootoriosade puhastamisel on üks põhiprobleeme, kuidas vabaneda õlidest ja määretest. Teine ​​häda on raskesti ligipääsetavad kohad. Ultrahelipuhasti kasutamisel ei ole need enam teie mured. Pange vaid puhastust vajav kraam korviga puhastisse, lülitage puhasti sisse ja laske tal oma töö ära teha.

Puhastusprotsess on palju kiirem, kui vee temperatuur on umbes 50–60 Celsiuse kraadi. Kui valate paaki külma vett, võiksite küttekeha koos kavitatsiooniga natukeseks ajaks sisse lülitada ja alles siis lisada puhastatavad esemed.

Ükskõik kui määrdunud on esemed või kui peidus on nende saasteained – ultrahelipuhasti saab ikkagi kätte kogu mustuse. Kõikidel meie ultrahelipuhastite PRO mudelitel on taimer tööajaga kuni 99 minutit, automaatne väljalülitus ja temperatuuri seadmine kuni 80 °C.

Sõltuvalt korraga puhastatavate esemete hulgast ja nende suurusest saate valida endale vajaliku suurusega ultrahelipuhasti.

Kavitatsioon teeb puhastamisel suurema osa tööst, kuid meil on ka spetsiaalsed puhastuslahendused. Need annavad ultrahelipuhastis kasutamisel veel kiirema ja parema tulemuse.

Puhastuskontsentraadid

Õli ja määrdeid on raske eemaldada. Te ei saa neist lahti ka mitu korda puhastades. AS-CARB on messingist, alumiiniumist ja tundlikest materjalidest karburaatorite ning mootoriosade spetsiaalne puhastuskontsentraat, mis saab jagu süsinikust, määretest, õlidest ja muustki mustusest.

Ostetakse sageli auto- ja mootorrattaosade puhastamiseks

Auto- ja mootorsõidukiosad

Tööstus

Arst, hambaarst, tätoveerija

Hambaarstiriistade puhastamine

Köögi- ja puuviljade puhastamine

Meigipintslite puhastamine

Kuidas puhastada beebimänguasju

Puhastame, taastame, elustame

Puhastamine

Rohkemaid asju tuleks mitte asendada uutega, vaid säilitada ja puhastada. Tahame anda teile teie kodu või töökeskkonna jaoks parima võimaluse.

Klienditeenindus

Pakume täielikku tuge ja teadmisi ultrahelipuhastuse kohta. Meie meeskond on valmis teie tööd paremaks muutma ja aitama teil töötada tõhusamalt kui kunagi varem.

Areng

Tahame kuulata oma kliente, mõista nende vajadusi ja pakkuda laiaulatuslikku, kõrgtasemel ultrahelipuhastust.