dental e1601992813124 3

Hambaarsti töövahendite ultrahelipuhastus

Ultrahelipuhasti on hambakliinikus üks lihtsamaid vahendeid, millega korduvkasutatavatelt instrumentidelt mustus maha võtta.

Hambaarsti töövahendite ultrahelipuhastus

Ultrahelienergia tekitab ultrahelipuhastis miljardeid miniatuurseid mulle, mis lõhkedes eraldavad oma suure jõuga esemete pinnalt sinna kogunenud mustuse. Kavitatsiooniprotsessis tekkinud mullid tungivad ka kõige pisematesse piludesse ja õõnsustesse. Võib öelda, et nad kaevandavad mustust. See käib hulga tõhusamalt kui käsitsi kraapimine. Käsipuhastus nõuab pealegi puhastajaid, kes seda tööd teeksid.

Alles pärast põhjalikku ultrahelipuhastust saab teha desinfitseerimise ja steriliseerimise. See järjekord on oluline, sest steriliseeritud esemed võivad ultrahelivannis saastuda. Puhasti võib sisaldada verd, kudesid või muid puhastusjääke.

Hambaarstiriistade puhastuse näide
ASonic HOME-2500
                                            ASonic HOME-2500

Hambakliinikutele sobivad hästi väiksemad ultrahelipuhastid, näiteks meie kaubamärgiga ASonic HOME 2500. Neid kasutatakse instrumentide (nõelte, peeglite, labade, puuride jms), hambakroonide ja proteeside puhastamiseks. See ultrahelipuhasti mudel on hea ka tsemendi, täidise või hermeetiku eemaldamiseks. Instrumente võib pärast nende kasutamist hoida antiseptikumis või ensüümilahuses, et vältida saaste kuivamist. See lihtsustab hilisemat puhastust tunduvalt.

 

Kasutage orgaanilise mustuse eemaldamiseks ultraheli-puhastuskontsentraati. Kuigi võib tunduda, et desinfitseerimislahus oleks õige valik, ei ole see tegelikult nii. Desinfitseerimislahus võib muuta näiteks valgud raskemini eemaldatavaks. Kasutage hoopis ultrahelipuhasti jaoks sobiva kontsentraadi lahust (see tuleb valmistada vastavalt pakendil olevatele juhistele). Pange puhastatavad instrumendid korviga paaki, nii et kõik oleks täielikult lahuses. Puhastusaega (tavaliselt 7–10 minutit, olenevalt instrumentide hulgast) ja temperatuuri saab seada juhtpaneelilt.

Kui puhastustsükkel on läbi, loputage instrumente veega, et eemaldada puhastusvedeliku jäägid. Jätkake desinfitseerimise ja steriliseerimisega. Ultrahelipuhastis kasutatavat lahust tuleb vähemalt kord päevas vahetada ning paak tuleb enne järgmist kasutust puhastada ja kuivatada. Järgige ultrahelipuhasti ja kontsentraatide tootja kasutusjuhiseid.

Kliinikud, kus on ultrahelipuhasti, on tootlikumad ja tõhusamad, sest nende töötajad ei raiska aega käsitsi küürimisele!

Vaadake meie täielikku pakkumist – Ultrahelipuhastid

asonic logo

Auto- ja mootorsõidukiosad

Tööstus

Arst, hambaarst, tätoveerija

Hambaarstiriistade puhastamine

Köögi- ja puuviljade puhastamine

Meigipintslite puhastamine

Kuidas puhastada beebimänguasju

Puhastame, taastame, elustame

Puhastamine

Rohkemaid asju tuleks mitte asendada uutega, vaid säilitada ja puhastada. Tahame anda teile teie kodu või töökeskkonna jaoks parima võimaluse.

Klienditeenindus

Pakume täielikku tuge ja teadmisi ultrahelipuhastuse kohta. Meie meeskond on valmis teie tööd paremaks muutma ja aitama teil töötada tõhusamalt kui kunagi varem.

Areng

Tahame kuulata oma kliente, mõista nende vajadusi ja pakkuda laiaulatuslikku, kõrgtasemel ultrahelipuhastust.