Köögiviljade ja puuviljade ultraheli puhastus

Teame, kui oluline on köögi- ja puuvilju enne nende söömist pesta. Tahame ju, et need oleksid puhtad ja ohutud.

Teame, kui oluline on köögi- ja puuvilju enne nende söömist pesta. Tahame ju, et need oleksid puhtad ja ohutud.

Oma tervise pärast muretsejatele tundub, et kõigel, mida igapäevaelus kasutame, on kahjulik mõju ja kõik võib meie elu negatiivselt mõjutada. Ükskõik kui tõhus selline seade või vidin võib olla. Kas ka puhastid ja just ultrahelipuhastid võiksid kuidagi halba teha? Näitame, kuidas ultrahelipuhasti võib puu- ja köögivilju puhastades teie tervist hoopiski positiivselt mõjutada.

Mida teeb ultraheli puhasti teie puu- ja köögiviljadele?
Köögiviljade ja puuviljade ultrahelipuhastus

Enne, kui tehnoloogia sellele tasemele jõudis, kasutasid põllumehed köögi- ja puuviljade koristamiseks enamasti mahepõllundustehnikat ja -töövõtteid. Nad tagasid ohutu saagi, kasutades looduslikku komposti ja sõnnikut ning andsid põllumaale külvikordadega puhkust. Tänapäeval levib kommertskasvatus, loodusliku viljelusmeetodi asemel on koha sisse võtnud pestitsiidid, väetised ja muud kemikaalid. Kõik need asjad jätavad puu- ja köögiviljade peale või sisse oma jälje. Ohtlikud jäägid võivad teie tervist kahjustada mitmel moel.

Kuidas siis ultrahelipuhasti aidata saab?

Kui panete oma köögi- ja puuviljad ultrahelipuhastisse, kasutab see kavitatsiooniprotsessi, et neid pesta, eemaldada neilt igasugune saaste ja neid enamasti ka desinfitseerida. Pärast sellist töötlemist võib vilju turvaliselt süüa.

Ultrahelipuhastid kasutavad ultraheli, mille sagedus on rohkem kui 20 kHz ja mida inimkõrv ei kuule. Enamik ultrahelipuhasteid töötab sagedusel 20–40 kHz. Kui seade on vooluvõrku ühendatud ja sisse lülitatud, genereerivad selle muundurid ultraheli. Seejärel tekitab ultraheli laineid, muutes suurust vastavalt elektroonilisele signaalile.

Ultraheli survelaine tekitab palju mikroskoopilisi vaakumimulle, mis saavad kätte, tapavad või eemaldavad kõik köögi- ja puuviljadel olevad eosed, bakterid, mustuse ja saasteained.

Võimas helirõhulaine põhjustab vees tuhandeid väheseid tihenduslaineid. See rebib vee laiali ja vallandab kavitatsioonina tuntud protsessi, milles tekib miljoneid mikroskoopilisi vaakumimulle. Mullid puhastavad ja pesevad teie puu- ja köögivilju, aga ka majapidamistarbeid. See tehnoloogia on olemas olnud aastaid, seda on kasutatud tööstuslikes ja meditsiinilistes rakendustes, kui on vaja olnud jõuliselt ja tõhusalt puhastada.

Ultrahelipuhastus aitab köögi- ja puuvilju ette valmistada

Kui toiduviljad vajavad mustuse eemaldamiseks tõsist puhastamist, lihtsustab protsessi ultrahelipuhasti.

ASonic HOME-2500
ASonic HOME 2500
See aitab puu- ja köögivilju säilitada

Ultraheli jõud põhjustab bioloogilistes struktuurides füüsikalisi ja keemilisi muutusi, vähendades patogeenseid ja riknemist soodustavaid mikroorganisme.

See aitab säilitada köögiviljade ja puuviljade kvaliteeti

Ükskõik, millist tüüpi ultrahelipuhastit te kasutate, teie puuviljade olulised kvaliteediomadused säilivad. Hiljutised uuringud on näidanud, et ultrahelipuhasti kasutamine võib värskete toodete kvaliteedilangust pikaajalisel säilitamisel aeglustada.

Ultrahelipuhasti puhastab kohti, kuhu hõlpsasti ligi ei pääse

Kahtlemata on köögi- ja puuviljadel, aga ka muul toiduks tarvitataval (kana, liha jne) jooksva vee all pesemisel mõned varjatud kohad, kuhu teie käed ei ulatu. Kuid ultrahelipuhasti puhastab sellistes kohtades väga tõhusalt. Olgu keemilised jäägid millegi sees või peal, ultrahelipuhasti suudab toidu ohutust kõvasti parandada.

Nüüd teate, mida ultrahelipuhasti puu- ja köögiviljadega teeb. Mõistate ju, et selline puhastusprotsess on tulemuslik?

 
 

Kas ultraheli puhasti võib teile negatiivselt mõjuda?

Nagu eespool mainisime, kasutab ultrahelipuhasti kavitatsiooniprotsessi, ja see energia on ohutu. Meie Kodu 2500 töötab 40 kHz sagedusega. Teie toidukraami puhastamiseks kasutataval energial ei ole teadaolevat mõju inimese organismile.

Ultrahelipuhasti mõju teie heaolule

Ultrahelipuhasti teid haigeks ei tee. Kuidas aga saastunud puu- ja köögiviljade tarbimine võib teie üldist tervist mõjutada?

Inimesed, kes söövad saastunud puuvilju, võivad seista silmitsi mitmesuguste terviseprobleemidega – kõhukrambid, kõhulahtisus, hingamisprobleemid, ärevus, pearinglus, iiveldus, koordinatsioonihäired jpm.

Järeldus

Saastatud köögiviljad ja muu toidukraam rikneb ja võib söömisel haigusi põhjustada. Seda arvestades ongi kättesaadavaks tehtud ultrahelitehnoloogia. Meie ultrahelipuhasti HOME 2500 on tõhusam ja tulemuslikum kui muud toidu puhastusviisid ja desinfitseerimismeetodid. See seade eemaldab mustuse ja saasteained, säilitab värskete köögiviljade värvi, toitained ja tekstuuri. Nii eeltöödeldud toit on ohutu ja tervislik.

Mida saab veel ultrahelivannis puhastada?

Mida saab veel ultrahelivannis puhastada?

Siin on artikkel puhastusvõimaluste kohta.- Loe siit

 

asonic logo

Auto- ja mootorsõidukiosad

Tööstus

Arst, hambaarst, tätoveerija

Hambaarstiriistade puhastamine

Köögi- ja puuviljade puhastamine

Meigipintslite puhastamine

Kuidas puhastada beebimänguasju

Puhastame, taastame, elustame

Puhastamine

Rohkemaid asju tuleks mitte asendada uutega, vaid säilitada ja puhastada. Tahame anda teile teie kodu või töökeskkonna jaoks parima võimaluse.

Klienditeenindus

Pakume täielikku tuge ja teadmisi ultrahelipuhastuse kohta. Meie meeskond on valmis teie tööd paremaks muutma ja aitama teil töötada tõhusamalt kui kunagi varem.

Areng

Tahame kuulata oma kliente, mõista nende vajadusi ja pakkuda laiaulatuslikku, kõrgtasemel ultrahelipuhastust.