kid

Kuidas puhastada beebimänguasju

Beebide elu on üks suur maailma avastamine, uurimine ja uudistamine. Nad topivad mänguasju suhu, mõtlemata, et need võivad olla saastunud. Nende meelest on see lõbus ja põnev. Kuid ohus on nende tervis, sest nad võivad saada niimoodi mikroobe ja haigusi. Beebimänguasjade puhastamine on väga oluline ja see võib pealegi olla üsna lihtne.

Kuidas puhastada beebiasju ohutult ja põhjalikult?

Kui mõtlete, millist puhastust beebiasjad vajavad, siis mõtlete kindlasti, kui tülikas on jahtida igasugustest varjatud kohtadest baktereid, saasteaineid ja muud mustust. Kuidas see kõik kätte saada?

Ultrahelipuhastid on kõige ohutumad puhastid, mida laste asjade puhastamiseks kasutada, muretsemata kõrvaltoimete pärast.

Miks on beebiasjade puhastamine nii oluline?

Väikelapsed ja beebid puudutavad kõike oma läheduses, panevad käe suhu ja puudutavad esemeid uuesti. Nii kannavad nad kergesti üle mikroobe. Nad viskavad asjad põrandale ja topivad jälle suhu. Kõik see tähendab, et lapsed puutuvad alati kokku mikroobide, bakterite ja üldse igasuguste saasteainetega.

Uuringute kohaselt on mänguasjad saasteainetele soodne pinnas ja suurepärane viirushaiguste levikanal.

Me ei tohiks aga unustada, et mitte kõik mikroobid ei ole halvad ja ohtlikud, Mõned mikroobid on head, sest aitavad beebidel ja väikelastel oma immuunsüsteemi üles ehitada. Kui keha on mingi viirusega nakatunud, hakkab ta selle vastu antikehi tootma. Järgmisel kokkupuutel suudab keha tõvetooja vastu võidelda ega saa nakkust. Te muidugi ei soovi kunagi oma last tahtlikult bakterite või viiruste meelevalda jätta. Loote lapsele turvalise keskkonna, kui kasutate beebiasjade desinfitseerimiseks, pesemiseks ja puhastamiseks ohutut puhastit.

Milline on teie lapse asjade jaoks kõige turvalisem puhasti?

Turul on palju mitmesuguseid kaubamärke kõikvärki tootjatelt. Keda-mida eelistada? Mõned rõhutavad kangesti oma vahendite looduslikkust. Mida nad siis looduslikkuse all silmas peavad?

Suur hulk nn looduslikke puhastusvahendeid on siiski sageli kombineeritud sünteetika ja toksiinidega. Kahtlemata on olemas mõned puhastuskontsentraadid ja -vahendid, mida on ohutu kasutada. Kindla peale kõige ohutum puhastusriist on ultrahelipuhasti. Selgitame, miks.

Puhastamine muutub kiiremaks ja lihtsamaks

Beebiasjade pesemine üksteise järel võib võtta väga palju aega.

Ultrahelipuhastiga saate korraga pesta ja puhastada rohkem kui ühte mänguasja. Sõltuvalt ultrahelipuhasti mahuti suurusest saate rohkem esemeid koos puhastada. Mida suuremat ultrahelipuhastit kasutate, seda suurem on esemete kogus, mida saate pesta. See tähendab, et saate aega kokku hoida.

Keskkonnasõbralik toode

Paljud inimeste kasutatavad puhastusmeetodid maksavad lõivu keskkonnaprobleemidele.

Ultrahelipuhasti ei kasuta karme kemikaale, vee- ja energiaarved ei paisu ning pikendatud ja korduvad pesutsüklid võib unustada.

Ultrahelipuhastid vähendavad oluliselt saasteaineid

Kui teie lapse mänguasjad on määrdunud, pesete neid tõenäoliselt pesumasinas, nõudepesumasinas või voolava vee all. Kas olete niimoodi suutnud vabaneda enamikust kahjulikest mikroobidest?

Nende vahenditega puhastamine ei taga, et saate suurema osa saasteainetest eemaldada. Traditsioonilised puhastusmeetodid ei tapa tavaliselt märkimisväärset protsenti bakteriaalsetest ja muudest saasteainetest. Kuid ultrahelipuhasti abil vabanete enam kui 99,9% mikroobidest ja saastest. Erinevalt traditsioonilistest puhastitest ei lase ultrahelipuhastid saasteainetel pärast pesu uuesti mänguasjade, riiete ja muu külge kleepuda.

kids playing
Ultrahelipuhastustid jõuavad mänguasjade ja tööriistade kõikidesse varjatud kohtadesse

Enamiku mänguasjade ja tööriistade raskesti ligipääsetavad kohad lausa tõmbavad ligi kõikvärki pisikuid ja mustust. Te ei märkagi seda, sest need kohad on niivõrd peidetud. Isegi kui te neid esemeid pesete, ei pruugi te saastest lahti saada.

Traditsioonilised puhastusmeetodid kõrvaldavad saasteained ainult hõlpsasti ligipääsetavatest piirkondadest. Ultrahelipuhastid teevad oma töö ka raskesti ligipääsetavates kohtades. Ultrahelipuhastite kavitatsiooniprotsessid teevad ära selle, mida tavapäraste puhastusmeetoditega (küürimine, pesemine) on äärmiselt raske teha.

Mänguasju ei ole vaja lahti võtta

Mänguasjad ja tööriistad on võib-olla tarvis lahti võtta, kui tahate neid jooksva vee all või nõudepesumasinas pesta. Muidu ei saa kõik osad korralikult puhtaks. Osadeks lammutamine ja hiljem kokkupankek võtab aega, pealegi võib see mänguasju ja tööriistu kahjustada.

Ultrahelipuhastis puhastamiseks ei pea te ühtegi mänguasja lahti võtma. Pange lelud vaid puhasti paaki ja laske ultrahelitehnoloogial oma töö teha.

Puhastus on õrn ega kahjusta esemeid

Ultrahelipuhastid puhastavad õrnalt ega jäta esemetele jälgi.

Ultrahelipuhasti eemaldab tööriistadelt ja mänguasjadelt mustuse ja bakterid. Kavitatsiooniprotsessis tekkivad mullid ründavad iga üksikut saastajat kohe, kui puhasti on tööle pandud.

Ultrahelipuhasteid saab kasutada peaaegu kõige puhastamiseks

See puhasti on ohutu beebiasjade puhastaja, ent väga kasulik ka peaaegu kõige puhastamiseks, mida tahate korralikult puhtaks saada. Kui olete oma lapse asjad ultrahelipuhastist läbi lasknud, võite selles pesta ka:

  • ehteid,
  • toidukraami (nt köögi- ja puuvilju),
  • köögiriistu
  • ja palju muud.

Auto- ja mootorsõidukiosad

Tööstus

Arst, hambaarst, tätoveerija

Hambaarstiriistade puhastamine

Köögi- ja puuviljade puhastamine

Meigipintslite puhastamine

Kuidas puhastada beebimänguasju

Puhastame, taastame, elustame

Puhastamine

Rohkemaid asju tuleks mitte asendada uutega, vaid säilitada ja puhastada. Tahame anda teile teie kodu või töökeskkonna jaoks parima võimaluse.

Klienditeenindus

Pakume täielikku tuge ja teadmisi ultrahelipuhastuse kohta. Meie meeskond on valmis teie tööd paremaks muutma ja aitama teil töötada tõhusamalt kui kunagi varem.

Areng

Tahame kuulata oma kliente, mõista nende vajadusi ja pakkuda laiaulatuslikku, kõrgtasemel ultrahelipuhastust.