brush

Meigipintslite puhastamine

Tänapäevase meigitööstuse väärtus on rohkem kui 500 miljardit dollarit. Suur osa sellest on meigipintslid. Need on olemas olnud sajandeid. Neid on peaaegu igal inimesel, kes kasutab meiki. Meigipintslite puhastamine võib olla lihtne, kui kasutate ultrahelipuhastit.

Kui paljud üldse oma harju ja pintsleid regulaarselt puhastavad? Mitte kuigi paljud!

Kui olete üks neist meikijatest, kes unustab oma meigitarvikuid regulaarselt puhastada, on ultrahelipuhasti teile suurepärane abiline. Siit saate teada, kuidas sellega kiiresti ja lihtsalt puhastada.

Ultrahelipuhastus? Kõlab liiga keeruliselt? Tegelikult on see üks lihtsamaid ja kiiremaid puhastusviise.

Miks üldse on tarvis meigipintsleid puhastada?

Me puhastame aeg-ajalt kõiki asju, mida iga päev kasutame. Küürime oma kohvikruusi, pühime üle telefoni, arvuti jne. Meigipintsleid tuleks puhastada veelgi sagedamini, sest need puutuvad peaaegu iga päev kokku sinu nahaga.

Oled vahel unustanud või lihtsalt ei ole viitsinud meiki eemaldada? Tere tulemast klubisse! Kas kujutad aga ettegi, kui palju meiki on jäänud pikka aega puhastamata jumestuspintslite ja-harjade külge?

Enamik meist kipub meigipintslite puhastamise unustama, mõned isegi ei mõtle sellele. Ärkate iga päev, kasutate neid, et oma välimuse juures väikest imet teha ja suundute välja. Kuid saastunud pintslid-harjad kätkevad ohtu saada nahaprobleemid.

Kõige tavalisemad nahaprobleemid, millega võite kokku puutuda, kui teie meigipintslid ei ole puhtad
Bakteriaalsed infektsioonid

Te ei pruugi näha, et pintsel on saastunud. Kuid bakterid on olemas, ja lõpuks põhjustavad nad aknet vms.

Ummistunud poorid

Teie nahk on suhteliselt rasvane ja rasune. Alati, kui liigutate pintsleid, koguneb neile rasu ja surnud naharakke. See ummistab naha poorid, põhjustades komedoone, vistrikke jpm.

Kuigi meigipintsliga tahetakse saada sile ja ilus nägu, kahjustab määrdunud pintsel nahka pikemas perspektiivis rohkem kui seda ilusaks muudab.

Triibuline tulemus

Lisaks nahaprobleemidele, millega võite kokku puutuda, kui kasutate määrdunud meigipintsleid, võib teie meik näha välja triibuline. Et harjastel on lisaks meigile muudki, ei kanna nad meigialust ja põhimeiki peale nii siledalt kui puhtad töövahendid.

Regulaarne puhastamine hoiab harjad pehmed!

Pintsli pehmed harjased tõmbuvad neile külge kuivanud meigialuse ja muu tõttu kõvaks.

See võib teie nahka ärritada, tekitada plaastri kandmise tunde ja põhjustada ka naha punetust.

Lisaks meigipintslite positiivsele tervislikule ja hügieenilisele puhastamisele on need kauem kasulikud, nii et te ei pea oma raha uutesse investeerima.

Palun! Terve nahk ja ühtlane jumestus. Meigitooted kestavad kaua, säästate raha ja hoolite keskkonnast, viskamata ära tooteid, mida saab kindlasti edasi kasutada. Kas vajate tõesti veel mõnda muud meigipintslite puhastamise põhjust?

Mis on parim viis meigipintslite puhastamiseks?

brush

Meigipintslite puhastamine võib olla tülikas, sest sadade harjaste vahelt on raske sinna kogunenut kätte saada. Seetõttu enamik meist ei puhasta ega pese meigipintsleid kuigi sageli või on tulemused viletsad.

Õnneks on saadaval puhastamise abivahendid. Kõikvärki masinatega saavad puhtaks paljud asjad, vaibast pintslini. Ka meigipintslite puhastamiseks on mõistlik võtta appi masin. Selline tõhus masin on ultrahelipuhasti.

Võite küsida, mis imeasi on ultrahelipuhasti. On see ju suhteliselt uus leiutis, millega enamikul ei ole kogemusi.

Ultrahelipuhasti on masin, mis kasutab ultrahelilaineid, et eemaldada esemetelt (ehted, harjad-pintslid, riided) või toidukraamilt (puu- ja köögiviljad jpm) mustus ja saasteained.

Jumestusharjade-pintslite puhastamine ultrahelipuhastiga

Kui see on teil esimene kord kuulda sellisest asjast nagu ultrahelipuhastus, siis selgitame lähemalt, kuidas kasutada ultrahelipuhastit oma meigiriistade puhastamiseks.

1. Hankige sobiv ultrahelipuhasti. Soovitame HOME 650 või HOME 2500, mis on kõige väiksemad kaasaskantavad puhastusvahendid ja mida on väga lihtne kasutada.
Kui puhasti kasutusele võtate, veendute peagi, et see on väga otstarbekas ka muude esemete ja tööriistade jaoks ning mõistate, et olete investeerinud oma raha kasulikku asja.

2. Täitke ultrahelipuhasti leige kraaniveega ja pange sinna oma pintslid-harjad. Järgige kindlasti seadme kasutusjuhendis olevaid juhiseid.

3. Kui teie harjad-pintslid on väga määrdunud, võite vette lisada puhastusvahendit. Veenduge, et see ei ole liiga karm. Liiga karm puhastusaine võib õrnu harjaseid kahjustada. Meil on saadaval kaks meigipintslite jms vahendite puhastamiseks sobivat toodet: puhastusvedelik AS-ENZ ja puhastuspulber AS-UCP. Mõlemad on spetsiaalselt ette nähtud õlide-rasvade ja bioloogiliste saasteainete kõrvaldamiseks.

4. Lülitage seade sisse (ON) ja seadke aeg, nt kuni 8 minutit. Oodake, kuni taimer jõuab oma piirini. Kui arvate, et teie meigipintslid ei ole veel piisavalt puhtad, võite puhastusprotsessi värske veega korrata. Ultrahelipuhastid on ka keskkonnasõbralikud, sest nad tarbivad vähe vett ja väga vähe energiat. Loputage puhastis olnud esemeid kraani all põhjalikult, et seebijäägid ja mustunud vesi täielikult maha uhta.

Pärast protsessi

5. Pigistage pintsleid ettevaatlikult, et neist kogu liigne vesi eemaldada. Ärge pigistage liiga tugevasti! Meigipintslid on õrnad – te ei soovi, et nad oma harjastest ilma jääks.

6. Pühkige pintsleid pehme rätikuga ja pange nad kuivama. Asetage nad lauale või alusele, nii et harjased ripuvad üle aluse ääre. Jätke nad ööseks kuivama või kasutage fööni.

7. Tehtud! Nii lihtne see ongi! Tulemus: meigiriistad on puhtad, pehmed, kohevad ja neid saab jälle kasutada.

Peamised põhjused, miks kasutada meigipintslite pesuks ultrahelipuhastit

Imestate, miks peaksite meigipintslite tavapäraste puhastusviiside asemel kasutama ultrahelipuhastit?

Mõned peamised põhjused:

Lihtne

Esiteks, mõistlik on teha asjad enda jaoks lihtsamaks (mitte vastupidi)! Ultrahelipuhastisse saab korraga panna hulga meigiriistu, te ei pea iga pintslit eraldi puhastama. Säästate aega. Säästate ka vaeva – te ei pea neid käsitsi nühkima.

Peate ainult oma meigiriistad vette panema ja seadme sisse lülitama. Teie pintslid on kümne minuti pärast puhtamad kui ei iial varem. Olete säästnud ennast tülikast käsitsi nokitsemisest ja tulemuski on võrratult parem.

Tõhus

Ultrahelipuhastiga puhastamine on kõige kiirem ja tõhusam puhastusviis. Ultrahelitehnoloogia eemaldab viimselt kui harjaselt vähimagi saaste.

Eemaldab bakterid

Tavapärased puhastusmasinad ja -vahendid ei suuda teie pintsleid puhastada nii hästi kui ultrahelipuhasti. Ultrahelitehnoloogia eemaldab teie esemetelt ka kõik bakterid, sest see puhastab materjali mikroskoopilisel tasemel. Seda kasutatakse sageli kirurgias kasutatavate vahendite puhastamisel.

Õrn

Käsipesu võib meigipintsleid kahjustada, sest see nõuab hõõrumist. Ultrahelipuhasti kasutamine tagab, et pintsleid käideldakse õrnalt ja harjaseid ei rikuta.

Ultrahelilained loovad pisikesed mullid, mis põrkuvad vastu mustuseosakesi. Energialaine eraldab soovimatud osakesed harjastest. Teie harjade puhastamisel ei tarvitata karme toiminguid.

Kas ultrahelipuhasti on meigipintslite jaoks ohutu?

Meigipintsleid on palju. Mõned on tehtud sünteetilistest kiududest (nailon, polüester). Teised pintslid on tehtud looduslikest loomakarvadest. Kas ka neid on ohutu ultrahelipuhastis pesta?

Kindlasti on. See on teie harjade-pintslite kõige ohutum ja õrnem puhastusviis.

Looduslikust materjalist (loomakarvad, jõhv) harjade-pintslite pesemisel soovitame siiski mitte kasutada alkoholi sisaldavat seepi või detergenti, milles on alkoholi, sest see võib õrnu karvu kahjustada. Kasutage leebet puhastusvahendit, näiteks beebišampooni.

Kui tihti tuleks meigipintsleid ultrahelipuhastis puhastada?

Dermatoloogi kinnitusel tuleks meigipintsleid puhastada vähemalt kord nädalas. Nii võite olla kindel, et teie nahk on bakteriaalsete infektsioonide jms eest kaitstud.

Kui teil on rasune nahk, puhastage meigiriistu kaks korda nädalas. Rasusele nahale kipuvad tekkima punnid, nii et olge meigipintslite puhastamisel eriti hoolikas. Et teie nahk oleks ikka terve ja rõõmus ning akne ja muude punnide oht sellest kaugel, peavad teie meigipintslid ja muud tööriistad olema regulaarselt puhastatud. Lihtsaim viis seda teha on hankida ultrahelipuhasti juba täna!

Auto- ja mootorsõidukiosad

Tööstus

Arst, hambaarst, tätoveerija

Hambaarstiriistade puhastamine

Köögi- ja puuviljade puhastamine

Meigipintslite puhastamine

Kuidas puhastada beebimänguasju

Puhastame, taastame, elustame

Puhastamine

Rohkemaid asju tuleks mitte asendada uutega, vaid säilitada ja puhastada. Tahame anda teile teie kodu või töökeskkonna jaoks parima võimaluse.

Klienditeenindus

Pakume täielikku tuge ja teadmisi ultrahelipuhastuse kohta. Meie meeskond on valmis teie tööd paremaks muutma ja aitama teil töötada tõhusamalt kui kunagi varem.

Areng

Tahame kuulata oma kliente, mõista nende vajadusi ja pakkuda laiaulatuslikku, kõrgtasemel ultrahelipuhastust.