Meigipintslite puhastamine

Ultraheli puhastus meigipintslid

saloni
Lihtne viis meigipintslite puhastamiseks

Meie tänapäeval on meigitööstus väärt rohkem kui 500 miljardit dollarit ja meigipintslid on selle suur osa. Nad on olnud sajandeid ja peaaegu iga inimene, kes kasutab meiki, omab vähemalt ühte tüüpi neid pintsleid. Ja meigipintslite puhastamine võib olla sujuv ja lihtne, kui kasutate ultraheli puhastusvahendit.

Kui paljud arvate, et puhastavad oma pintsleid regulaarselt? Mitte paljud üldse!

Kui te olete üks neist meigikasutajatest, kes unustab regulaarselt meigitarvikuid puhastada, siis on see artikkel teie jaoks ideaalne. Saate teada, kuidas neid kiiresti ja lihtsalt puhastada, kasutades ultraheli puhastusseadet.

Ultraheli masinad? Tundub liiga keeruline? See on tegelikult üks lihtsamaid ja kiiremaid puhastusviise.

Selgitagem kõigepealt, miks te peaksite oma meigipintsleid puhastama!

Me puhastame kõiki asju, mida me igapäevaselt kasutame. Me puhastame oma kohvitassid, telefonid, arvutid, miks me siis ei puhasta meigipintsleid? Tegelikult tuleks neid isegi sagedamini puhastada, sest nad puutuvad meie nahaga kokku peaaegu iga päev.

Kas olete kunagi unustasite oma meigi eemaldada või lihtsalt ei viitsinud seda eemaldada? Tere tulemast klubisse. Aga kujutage ette, kui palju meiki on teie meigipintslitele kleepunud, kui te neid pikka aega ei ole puhastanud!

On tõsiasi, et enamik meist kipub meigipintslite puhastamise unustama, mõned meist isegi ei mõtle sellele. Sa ärkad iga päev üles, kasutad neid kohevaid ja pehmeid harjaseid, et teha võluväge, ja lähed välja. Kuid sa paned end ohtu nahaprobleemide tekkeks, kui need jätkuvalt määrdunud jäävad.

Koristame kõik asjad, mida igapäevaselt kasutame. Me puhastame oma kohvikruuse, telefone, arvuteid, miks me ei puhasta siis meigipintsleid? Tegelikult tuleks neid puhastada veelgi sagedamini, kuna need puutuvad meie nahaga kokku peaaegu iga päev.

Kas olete kunagi unustanud meiki eemaldada või ei viitsinud seda eemaldada? Teretulemast klubisse. Kuid kujutage ette, kui palju meiki on teie meigipintslitele kleepunud, kui te pole neid pikka aega puhastanud!

On tõsiasi, et enamik meist kipub meigipintslite puhastamise unustama, mõned meist isegi ei mõtle sellele. Ärkad iga päev üles, kasutad neid kohevaid pehmeid harjased maagia tegemiseks ja lähed välja. Kuid kui need jätkuvalt määrduvad, seate end nahaprobleemide ohtu.

Kõige tavalisemad nahaprobleemid, mis võivad ilmneda, kui teie meigipintslid pole puhtad:

Bakteriaalsed infektsioonid

Te ei pruugi näha harja määrdumist, kuid bakterid on seal ja lõpuks põhjustavad nad aknet ja lööke.

Ummistunud poorid

Teie nahal on palju õlisid, millest üks on tuntud kui rasu. Iga kord, kui pintslitega üle näo pühid, koguneb neile veidi rasu ja surnud naharakke. See muudab teie naha poorid ummistunud, tekitades valgepead ja palju muud.

Kuigi meigipintsleid seostatakse sileda ja kauni nahaga, kahjustab määrdunud pintsel teie nahka pikemas perspektiivis rohkem kui muudab selle ilusaks.

Triibuline rakendus

Lisaks nahaprobleemidele, mis võivad tekkida, kui kasutate määrdunud meigipintsleid, võib teie meik tunduda triibuline. Kuna harjastel on muid tooteid, ei kanna need jumestuskreemi ega muid tooteid nii siledaks kui tavaliselt.

Regulaarne puhastamine hoiab ka pintslid pehmed!

Pintsli pehmed harjased kõvastuvad kogunenud toodete, näiteks jumestuskreemide ja muu kreemja kraami mõjul, mis kuivavad.

See võib teie nahka ärritada, tekitada laigud ja triibud ning põhjustada ka naha punetust.

Lisaks positiivsele tervislikule ja hügieenilisele meigipintslite puhastamisele hoiab need ka palju kauem kasulikuna, nii et te ei pea investeerima raha uutesse.

Palun! Terve nahk, sileda välimusega meik, kauapüsivad tooted, lisaks säästate raha ja hoolitsete keskkonna eest. Anna oma panus sellega, et ära viska minema tooteid, mida saab kindlasti veel kasutada. Kas vajate meigipintslite puhastamiseks veel üht põhjust?

Ultraheli puhastus on lihtne viis pintslite kiireks ja efektiivseks puhastamiseks ning see peaks olema osa meigirutiinist.

Milline on parim viis oma meigipintslite puhastamiseks? Meigipintslite puhastamine

Meigipintslite puhastamine võib olla tüütu. Nende toodete hankimine, mis on asetatud sügavale sadade harjaste vahele, võib olla veidi keeruline ja nõuab palju energiat. See on põhjus, miks enamik meist ei puhasta ega pese meigipintslit sageli või teeb seda proovides halvasti.

Meie õnneks on puhastamiseks saadaval palju erinevaid tooteid. Alates silikoonmattidest kuni spetsiaalselt harjade jaoks mõeldud puhastusmasinateni – valikud on lõputud. Kõige lihtsam, kuid tõhusam viis meigipintslite puhastamiseks on aga ultrahelipuhastusmasina kasutamine.

Võib-olla mõtlete, mis ultrahelipuhasti tegelikult on, kuna see on suhteliselt uus leiutis ja enamikul meist pole sellega kogemusi.

Ultrahelipuhasti on masin, mis kasutab ultraheli helilaineid saasteainete eemaldamiseks erinevatest materjalidest, nagu ehted, harjad, riided, puuviljad, köögiviljad ja palju muud.

Meigipintslite puhastamine ultrahelipuhastusmasinaga

Kui kuulete esemete pesemiseks kasutatavast ultrahelipuhastustehnoloogiast esimest korda, leiate siit ülevaate, kuidas saate ultrahelipuhastusvahendit meigipintslite puhastamiseks kasutada.

 

Ultrahelipuhastus on suurepärane meetod meigipintslite puhastamiseks, pakkudes sügavat ja põhjalikku puhastust, mis eemaldab tõhusalt toote kogunemise, õlid, mustuse ja bakterid. Ultrahelipuhastuse abil saate oma meigipintsleid puhastada järgmiselt.

  1. Ettevalmistus: Koguge kokku puhastamist vajavad meigipintslid. Kontrollige harjade lahtiste harjaste või kahjustuste suhtes ning vajadusel parandage või asendage need.
  2. Täitke ultrahelipuhasti: soovitame HOME- 650 või HOME- 1400, mis on väiksemad, kaasaskantavaid puhastusvahendeid on väga lihtne kasutada. Täitke ultrahelipuhasti paak spetsiaalselt meigipintslite jaoks mõeldud puhastuslahusega. Neid lahendusi leiate ilutarvete kauplustest või Internetist. Veenduge, et puhastuslahus sobib teie harjade materjalidega.
  3. Pintslite uputamine: asetage meigipintslid puhastuslahusesse, veendudes, et need on täielikult vee all, kuid mitte ülerahvastatud. Vältige paagi ületäitumist, et võimaldada korralikku puhastamist ja vältida harjade takerdumist.
  4. Ultrahelipuhastusprotsess: aktiveerige ultrahelipuhasti, järgides tootja juhiseid. Kõrgsageduslikud helilained tekitavad pintslite läheduses pisikesi mullikesi, mis eemaldavad tõhusalt mustuse, meigijäägid ja bakterid. Puhastusprotsess kestab tavaliselt paar minutit.
  5. Loputamine ja kuivatamine: pärast ultrahelipuhastustsükli lõppemist eemaldage harjad puhastuslahusest ja loputage neid põhjalikult puhta veega, et eemaldada puhastuslahuse jäägid ja lahti tulnud praht. Liigse vee eemaldamiseks pigistage harjased õrnalt kokku.
  6. Vormimine ja kuivatamine: kujundage niisked harjased ümber, silitades neid õrnalt sõrmedega, et taastada nende algne kuju. Asetage pintslid puhtale rätikule või riputage need tagurpidi õhu käes kuivama. Vältige harjade kuivatamist püstises asendis, kuna vesi võib imbuda ümbrisesse (harjaseid hoidvasse metallosasse) ja harjased lahti saada.
  7. Lõplik ülevaatus: kui harjad on täielikult kuivanud, kontrollige neid mustuse või jääkide suhtes. Vajadusel korrake puhastusprotsessi või puhastage konkreetsed alad õrna harjaga puhastusvahendiga.

Oluline on märkida, et kuigi ultrahelipuhastus on meigipintslite puhul väga tõhus, võivad teatud tüüpi pintslid (nt naturaalsete karvaharjaste või õrnade käepidemetega pintslid) vajada erilist hoolt. Parima puhastustulemuse ja harjade pikaealisuse tagamiseks järgige alati harja tootja juhiseid ja juhiseid puhastamiseks.

Meigipintslite regulaarne puhastamine ultrahelipuhastuse või muude sobivate meetoditega on oluline hügieeni säilitamiseks, pragude vältimiseks ning selle tagamiseks, et meigi pealekandmine oleks sujuv ja veatu.

Peamised põhjused ultrahelipuhastusvahendi kasutamiseks meigipintslite pesemiseks

Kas olete mõelnud, miks peaksite tavapäraste meigipintslite puhastamise meetodite asemel kasutama ultrahelipuhastajat?ASonic HOME 2500

Anname teile mõned selle peamised põhjused:

Lihtne

Esiteks teeme me kõik pigem enda jaoks asja lihtsamaks, kas pole? Ultrahelipuhastusvahendi kasutamine on üsna idapoolne, kuna te ei pea iga meigipintslit ükshaaval pesema, mis võtab palju aega. Te ei pea neid käsitsi nühkima ega pingutama, et pintslitelt meigitooteid eemaldada.

Kõik, mida pead tegema, on kasta oma harjad vette ja lülitama masina sisse. Teie harjad on kümne minutiga puhtamad kui kunagi varem ja te ei tee peaaegu midagi. Teie elu kõige kergem, lihtsam ja kiirem puhastus.

Tõhus

Ultrahelipuhastiga puhastamine on kõige tõhusam ja tõhusam puhastusviis. See eemaldab ultraheli helilainetehnoloogia abil kõik meigitooted teie pintslite igast harjasest.

HOME-1400
ASONIC HOME-1400

Eemaldab bakterid

Tavalised puhastusmasinad ja -tooted ei suuda teie harju nii hästi puhastada. Ultrahelimasin eemaldab teie esemetelt kõik bakterid, kuna see puhastab materjali mikroskoopilisel tasemel ja seda kasutatakse sageli kirurgiliste seadmete puhastamiseks.

Õrn

Meigipintslite käsitsi pesemine võib neid sageli kahjustada, kuna see nõuab küürimist. Ultrahelipuhastusvahendi kasutamine tagab siiski, et teie harjad saavad kõige õrnema puhastusviisi. Samuti jäävad harjased pintsliga puutumata.

Ultraheli helilained tekitavad pisikesi mullikesi, mis paiskuvad vastu mustuseosakesi. See energialaine eraldab soovimatud osakesed harja harjastest. Seetõttu puhastatakse teie harjad ilma karmide toiminguteta.

Kas ultrahelipuhastaja on minu meigipintslite jaoks ohutu?

Seal on palju erinevaid meigipintsleid. Mõned neist koosnevad sünteetilistest kiududest, mis on kas nailonist või polüestrist. Teised harjad koosnevad looduslikest karvadest, mis on kogutud loomade karusnahast. Kas neid on ultrahelipuhastis ohutu pesta?

Kindlasti jah. See on teie harjade kõige turvalisem ja õrnem puhastus.

Siiski soovitame naturaalsetest juustest valmistatud harjade pesemisel mitte kasutada alkoholi sisaldavat seepi ega pesuainet, kuna see võib õrnu juukseid kahjustada. Selle asemel kasutage pehmet puhastusvahendit, näiteks beebišampooni.

Kui tihti saab meigipintsleid ultrahelipuhastusvahendiga puhastada?

Dermatoloogi sõnul tuleks teie meigipintsleid puhastada vähemalt kord nädalas, et teie nahk oleks kaitstud bakteriaalsete infektsioonide ja lööbe eest.

Kui teil on rasune nahk, peske neid kaks korda nädalas. Rasune nahk on altid löövetele, seetõttu peaksite oma meigipintslite puhastamisel olema eriti ettevaatlik, kui kasutate sageli meiki. Naha rõõmsa ja tervena hoidmiseks ning akne ja infektsioonide ohu vältimiseks puhastage oma meigipintsleid ja muid tööriistu regulaarselt. Ja kõige lihtsam viis seda teha on hankida endale juba täna ultrahelipuhasti!

asonic logo

Auto- ja mootorsõidukiosad

Tööstus

Arst, hambaarst, tätoveerija

Hambaarstiriistade puhastamine

Köögi- ja puuviljade puhastamine

Meigipintslite puhastamine

Kuidas puhastada beebimänguasju

Puhastame, taastame, elustame

Puhastamine

Rohkemaid asju tuleks mitte asendada uutega, vaid säilitada ja puhastada. Tahame anda teile teie kodu või töökeskkonna jaoks parima võimaluse.

Klienditeenindus

Pakume täielikku tuge ja teadmisi ultrahelipuhastuse kohta. Meie meeskond on valmis teie tööd paremaks muutma ja aitama teil töötada tõhusamalt kui kunagi varem.

Areng

Tahame kuulata oma kliente, mõista nende vajadusi ja pakkuda laiaulatuslikku, kõrgtasemel ultrahelipuhastust.