Mida saate puhastada

Puhastusvõimalused

Üks levinumaid küsimusi ultrahelipuhastuse kohta: “Mida on võimalik ultrahelipuhastiga puhastada?”

Inimestele, kes ei tea ultrahelitehnoloogiast ja sellest, kuidas ultrahelipuhasti tegelikult töötab, võib tunduda, et sellega saab puhastada ainult mingeid spetsiifilisi asju. Tegelikult on just vastupidi – tegemist on väga mitmeotstarbelise puhastusseadmega.

Ultraheli abil saab puhastada peaaegu kõike, mida teil on tarvis puhastada: imikuvarustus, mänguasjad, kellarihmad, ehted, mündid, võtmed, prillid ja läätsed, väikesed tööriistad, söögiriistad, sulepead, golfikepid, elektroonika, hambaarsti- ja kirurgiriistad, meigipintslid, pardlid, aga ka suuremad tööriistad ja seadmed ning palju muud.

Lihtsam kui vastata küsimusele, mida saab ultrahelipuhastiga puhastada, on loetleda, mida sellega EI SAA puhastada.

Üldjoontes on kaks peamist asjade rühma, mida ultrahelipuhastiga puhastada ei või: esemed, mida ei tohi vette uputada, sest vedelik kahjustab neid, ja esemed, mida ei ei ole lihtne kuivatada. Kõike muud võib ultrahelipuhastisse panna.

Kodukasutus

Kodukasutuseks valivad inimesed tavaliselt ühe HOME-seeria puhastusvahendi. Meie kliendid on tavaliselt huvitatud tolmu, õli ja sõrmejälgede eemaldamisest ehetelt, prillidelt, pintslitelt-harjadelt ja kollektsioonimüntidelt. PRO-seeria väiksemad seadmed sobivad ka väikeste autoosade, tehniliste tööriistade, käepäraste töövahendite, beebimänguasjade ja igasuguse hobivärgi puhastamiseks.

Professionaalne kasutus

Meie PRO-seeria suuremaid seadmeid kasutatakse ka tööstuses ja farmaatsiainstrumentide puhastamisel. Paljud hambaarstid, tätoveerijad ja arstid üldiselt kasutavad ultrahelipuhastit oma instrumentide ettevalmistamiseks enne desinfitseerimist. Oleme välja töötanud ka terve tööstuskasutusliku puhastiseeria. Selles valdkonnas toimib ultrahelipuhasti tõesti hästi: võite uputada paaki suure hulga esemeid ja oodata, kuni puhastusvahend oma tööd teeb. Sõltuvalt puhastatavatest materjalidest ja sellest, millist mustust on vaja eemaldada, pakume laia valikut puhastuslahendusi. Need muudavad teie puhastustöö veelgi lihtsamaks ja kiiremaks.

Meie PRO-S-seeria mudelid pakuvad degaseerimisvõimalust, et valmistada vedelik ette võimalikult kiireks ja tõhusaks puhastamiseks. Ilma selle funktsioonita nõuab lahuse ettevalmistamine aega, vaeva ja oskusi. Nupuga “Degas” saate seda teha vähem kui minutiga.

Sagedused

Ultraheli sagedus 40 kHz tagab pehmematele metallidele, plastidele ja poleeritud pindadega esemetele sobiva põhjaliku, kuid õrna puhastuse. Sellel sagedusel tekkivad väiksemad mullid ei kahjusta pindu ja suudavad hästi tungida ka kitsastesse kohtadesse nagu õmblused, pilud ja pimeavad.

Ultrahelisagedus 28 kHz tagab suurte lamedate pindade jaoks optimaalselt tugeva ja väga tõhusa puhastuse. Sellel sagedusel luuakse suuremad ja võimsamad mullid, mis piisavalt tugevat materjali väga tulemuslikult töötlevad.

Eritellimusel valmistatud

Laiendame oma tööstuslike puhastite valikut pidevalt, ja tehnoloogia arenedes laieneb ka meie kliendibaas. Ultrahelipuhastus on muutumas üheks kõige tõhusamaks puhastusviisiks. Kas esemed, mida teil on tarvis puhastada, on liiga suured? Või tahaksite puhastamist veelgi enam automatiseerida? Meiega võib alati rääkida spetsiaalse puhastusvahendi ehitamisest just teie materjalide ja vajaduste jaoks.

Küsimused

Kui teil on endiselt kahtlusi, kas esemeid, mida teil oleks tarvis puhastada, tohib ikka ultrahelipuhastisse panna, võtke meiega ühendust. Oleme alati valmis aitama ja nõustama, püüdes leida just teie vajadusteks parima lahenduse. Võite alati meiega ühendust võtta kas e-posti teel või täites siin meie kontaktivormi.

Auto- ja mootorsõidukiosad

Tööstus

Arst, hambaarst, tätoveerija

Hambaarstiriistade puhastamine

Köögi- ja puuviljade puhastamine

Meigipintslite puhastamine

Kuidas puhastada beebimänguasju

Puhastame, taastame, elustame

Puhastamine

Rohkemaid asju tuleks mitte asendada uutega, vaid säilitada ja puhastada. Tahame anda teile teie kodu või töökeskkonna jaoks parima võimaluse.

Klienditeenindus

Pakume täielikku tuge ja teadmisi ultrahelipuhastuse kohta. Meie meeskond on valmis teie tööd paremaks muutma ja aitama teil töötada tõhusamalt kui kunagi varem.

Areng

Tahame kuulata oma kliente, mõista nende vajadusi ja pakkuda laiaulatuslikku, kõrgtasemel ultrahelipuhastust.