ultraheli puhastus

Relvade puhastamine

Relvade puhastamine: tulirelvade hoolduse tulevik

Tulirelvatööstuse maailmas, kus täpsus ja usaldusväärsus tähendavad erinevust edu ja ebaõnnestumise vahel, on tulirelvade hooldus kriitilise tähtsusega. Traditsioonilised püstolipuhastusmeetodid seisavad silmitsi väljakutsetega, mida toob kaasa kaasaegsete disainilahenduste muutumine. Oleme aga astumas uude relvahoolduse ajastusse arenenud tehnoloogia abil – ultrahelipuhastus.

Relvade täiustamise uus ajastu

Ultrahelipuhasti ja puhastuskontsentraatide abil oleme toonud esiplaanile uuenduse, mis läheb kaugemale traditsioonilisest puhastusmeetodist.

Enne ja Pärast puhastamist

ultraheli puhastus

Ultraheli relvade puhastamise mõistmine

Ultrahelipuhastus põhineb kõrgsageduslike helilainete põhimõttel, mis tekitavad puhastusvedelikus mikroskoopilisi mulle. Need mullid varisevad seejärel kokku, eemaldades püstolist mustuse, rasva ja prahi. Selle meetodi peamine eelis on võime puhastada isegi kõige väiksemaid osakesi relva kõige raskemini ligipääsetavatest kohtadest.

Ultraheli püstolipuhastuse eelised

  • Täpsus ja usaldusväärsus

Ultrahelipuhastus tagab mustuse eemaldamise kõrge täpsuse. See on eriti oluline relva optimaalse jõudluse säilitamiseks ja talitlushäirete ennetamiseks.

  • Relva vastupidavus

Regulaarne puhastamine ultraheli abil pikendab relva eluiga, mis on võtmeks investeeringu väärtuse säilitamisel. See vähendab kulumist ja hoiab ära prahi kogunemise, mis võib jõudlust mõjutada.

  • Kiire ja tõhus

Tänu kõrgele helisagedusele ja täpsele puhastustehnoloogiale võimaldab ultrahelipuhastus relvi kiiresti ja tõhusalt hooldada. See aitab vähendada seadmete hooldusele kuluvat aega.

Revalde Puhastamine - ultraheli puhastus

Ultrahelipuhastusvahendite kasutamine praktikas

Ultrahelipuhastus sobib erinevatele relvade osadele, sealhulgas puhastamiseks:

  • Püstol ja vintpüss:Tünnide, ajakirjade, messingi ja muude osade täpseks puhastamiseks
  • Tööriistad laskemoona jaoks:Kaasa arvatud padrunid, mis võimaldab usaldusväärseid salve uuesti laadida
  • Optilised abivahendid:Objektiivide ja muude optiliste komponentide õrnaks puhastamiseks

Relvade puhastamine Before and after brass cleaning-ultraheli puhastus

Püstoli messing enne ja pärast puhastamist

 

ASONIC ultrahelipuhastusvahendid ja puhastuskontsentraadid

Oleme Asonicus uhked oma laia valikut ultrahelipuhastusvahendeid ja puhastuskontsentraate, mis on kohandatud relvatööstuse vajadustele. Meie seadmed on loodud kasutusmugavuse, vastupidavuse ja optimaalse puhastamise tagamiseks.

Sobivaimad ultrahelipuhastusvahendid on alates PRO seeria-40kHz:

ASonic PRO 50 0
ASonic PRO 50

ASONIC PRO-50 Professionaalne ultrahelipuhastaja mahuga 3,5 liitrit, ideaalne väiksemate relvade puhastamiseks korvi suurusega 270×145×75 mm.

PRO-50 mudelil on eraldi aja reguleerimine vahemikus 1 kuni 99 minutit, kuumutamine kuni 80°C ja automaatne väljalülitus. Suurepärane valik paljude rakenduste jaoks, kuna saate määrata optimaalse temperatuuri ja esemete puhastamise aja suhte.

Ultraheli sagedus 40 kHz tagab põhjaliku, kuid õrna puhastamise. Sobib paljude pragude ja väikeste mõlkidega esemetele. Väiksemate mullide tõttu, millel on vähem energiat, kuid suurem tihedus, on see sagedus eriti sobiv pehmemate metallide, plastide ja poleeritud pinnaga esemete jaoks.

Ultraheli võimsus 120W tagab piisavalt suure mullide arvu, et ultrahelipuhastis saaks kiiresti ja tõhusalt puhastada tohutul hulgal esemeid.

PRO 300XL ultraheli puhastus

Ultrahelipuhastaja pikematele torudele ja relvadele ASONIC PRO-300XL

PRO-300xl-Professionaalne ultrahelipuhasti mahuga 29 liitrit, korvi suurusega 890×190×115 mm.

PRO-300xl Meie PRO põhiseeria suurim seade, mille toiteallikaks on 10 andurit ja mis on loodud vastu võtma mitmesuguseid väljakutseid. Olenemata sellest, kas otsite piisava mahutavusega puhastusvahendit suurema hulga väiksemate esemete puhastamiseks või on korvi suurus piisavalt suur suuremate esemete jaoks, see mudel on õige valik. Nagu kõigil meie PRO-seeria mudelitel, on ka sellel eraldi reguleeritav taimer vahemikus 1 kuni 99 minutit. Automaatne väljalülitus ja temperatuuri seadistus kuni 80°C.

Ultraheli sagedus 40 kHz tagab põhjaliku, kuid õrna puhastamise, mis sobib paljude pragude, pragude ja väikeste süvenditega objektidele. Väiksemate mullide tõttu, väiksema energiaga, kuid suurema tihedusega, sobib see sagedus eriti hästi pehmemate metallide, plastide ja poleeritud pinnaga esemete jaoks.

PUHASTUSKONTSENTRAADID RELVAOSADE PUHASTAMISEKS

ASonic pakub ka laia valikut sobivaid puhastuskontsentraadid, mis koos ultrahelipuhastiga suurendavad puhastamise efektiivsust. Pakume puhastuskontsentraati relvade ja korpuste erinevate osade puhastamiseks AS SENS ja alumiiniumdetailide puhastusvahend:AS-CARB.

AS-SENS – kontsentraat tundlike metallide ja esemete ultrahelipuhastuseks on tugev ja väheleeliseline. Tänu oma erilisele valemile on see kontsentraat suurepärane lisandite eemaldamiseks kõigilt tundlikelt objektidelt.

AS-CARB- Alumiiniumist ja sarnastest metallisulamitest valmistatud relvaosade ultrahelipuhastuskontsentraat. Tänu oma erilisele valemile on see kontsentraat suurepärane üldise mustuse, süsiniku ja rasva eemaldamiseks.

Tulirelva puhastamine

PUHASTAMISE SAMMUD:
  1. Pärast keemia arvutamist ja lahuse degaseerimist võtke tulirelv lahti ja asetage osad korvi
  2. Asetage korv mustuse eemaldamiseks ultrahelipuhastustsooni ja seadke taimer 10 minutiks
  3. Asendage vedelik mineraliseeritud veega ja leotage relva 2 minutit vedelikus, et eemaldada järelejäänud aine.
  4. Sõltuvalt tulirelva mustuse tasemest võib osutuda vajalikuks täiendav puhastamine. Vajadusel korrake puhastamist.

Relvade hoolduse tulevik

Relvade ultrahelipuhastus on täiustatud lahendus kaasaegse relvatööstuse nõudlikele vajadustele. Asonicus oleme pühendunud tipptasemel tehnoloogiliste uuenduste pakkumisele, mis võimaldavad teie seadmetel olla pikk kasutusiga ja veatu jõudlus.

Meie ultrahelipuhastusvahendite ja puhastuskontsentraatide kohta lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust aadressil order@asonic.si

Sisenege relvade puhastamise uude ajastusse – Asonicu ultrahelipuhastusvahenditega

Logo ASonic ultrasonic cleaners 2

 

Auto- ja mootorsõidukiosad

Tööstus

Arst, hambaarst, tätoveerija

Hambaarstiriistade puhastamine

Köögi- ja puuviljade puhastamine

Meigipintslite puhastamine

Kuidas puhastada beebimänguasju

Puhastame, taastame, elustame

Puhastamine

Rohkemaid asju tuleks mitte asendada uutega, vaid säilitada ja puhastada. Tahame anda teile teie kodu või töökeskkonna jaoks parima võimaluse.

Klienditeenindus

Pakume täielikku tuge ja teadmisi ultrahelipuhastuse kohta. Meie meeskond on valmis teie tööd paremaks muutma ja aitama teil töötada tõhusamalt kui kunagi varem.

Areng

Tahame kuulata oma kliente, mõista nende vajadusi ja pakkuda laiaulatuslikku, kõrgtasemel ultrahelipuhastust.