parts to clean with ultrasonic cleaning

Tööriistade puhastamine arsti, hambaarsti, tätoveerija juures

Arsti või hambaarsti juurde minnes märkame alati nende tööriistade puhtust, sest hügieen ja puhtus on tervishoius väga tähtsad.

Sama puudutab tätoveerijaid ja keha augustajaid. Igaüks neist peab hoolitsema, et kogu nende varustus saaks enne ja pärast kasutamist puhastatud ja desinfitseeritud.

Tööriistade puhastamine

Ultrahelipuhasti on siin väga käepärane abiline. Enamikul ultrahelipuhastitest on temperatuuri ja aja seadmise võimalus, eriti kui tegemist on professionaalseks kasutuseks mõeldud mudelitega. Professionaalsetel mudelitel on tavaliselt võimalik seada kõrgemat temperatuuri ja pikemat aega ning neil on ka automaatne väljalülitus.

Protsess

Kui esemed on pandud ultrahelipuhastisse ja kõrgel temperatuuril pikema aja vältel puhastatud, on nad enamasti juba ja desinfitseeritud ja bakterivabad.

Sõltuvalt ultrahelipuhasti suurusest saab selles korraga puhastada üsna paljusid esemeid ning ise samal ajal midagi muud teha.

Enamikul arsti- ja hambaarsti- ning tätoveerimis- ja augustusriistadest on väikesed ligipääsmatud kohad, mida on peaaegu võimatu puhastada. Appi tuleb ultrahelipuhasti. Tänu väiksusele jõuavad kavitatsioonimullid puhastatavate esemete väikseimatesse ja varjatuimatessegi õõnsustesse.

Puhastuskontsentraat

Kontsentraat AS-UCP on spetsiaalselt loodud valgujääkide lõhustamiseks ning kuivanud vere ja muude orgaaniliste ainete kõrvaldamiseks. Jõulise mõjuga toimeaine on mõeldud tundlike esemete puhastamiseks. See ei tekita korrosiooni, selle saab täielikult maha loputada ja see on biolagunev – ei põhjusta keskkonna- ega terviseriske.

Kõikidel meie ultrahelipuhastite PRO mudelitel on taimer, mille tööaeg on kuni 99 minutit, automaatne väljalülitus ja temperatuuri seadmine kuni 80 °C. Valige paljude suuruste seast endale sobivaim!

PRO 100DF 4

Tätoveerijad ja meditsiinitöötajad kasutavad sageli:

 

 

asonic logo

Auto- ja mootorsõidukiosad

Tööstus

Arst, hambaarst, tätoveerija

Hambaarstiriistade puhastamine

Köögi- ja puuviljade puhastamine

Meigipintslite puhastamine

Kuidas puhastada beebimänguasju

Puhastame, taastame, elustame

Puhastamine

Rohkemaid asju tuleks mitte asendada uutega, vaid säilitada ja puhastada. Tahame anda teile teie kodu või töökeskkonna jaoks parima võimaluse.

Klienditeenindus

Pakume täielikku tuge ja teadmisi ultrahelipuhastuse kohta. Meie meeskond on valmis teie tööd paremaks muutma ja aitama teil töötada tõhusamalt kui kunagi varem.

Areng

Tahame kuulata oma kliente, mõista nende vajadusi ja pakkuda laiaulatuslikku, kõrgtasemel ultrahelipuhastust.