Müügitingimused

Ettevõtte üldtingimused on täidetud üldise tarbijakaitseseadusega (ZVPot-UPB2), kaubanduskoja soovitustega ja rahvusvaheliste äriseadustikega. Klient deklareerib ja kinnitab, et on täielikult teadlik ja nõustub Üldtingimuste täistekstiga, mis on loetletud Ettevõtte veebisaidil.

  1. ÜLDINE TEAVE ÄRIÜHINGU kohta Online-müügi ja turundusega tegeleb ettevõte. Ettevõte on kohustatud käibemaksu maksma.
  2. TEABE KÄTTESAADAVUS Ettevõte kohustub esitama kliendile järgmise teabe: – Ettevõtte identiteet (ettevõtte nimi, aadress, registreeritud number) – Kontaktandmed, mis võimaldavad kasutajal kiiret ja tõhusat suhtlemist (e-post, telefon); – põhiline toodete omadused; – toodete kättesaadavus (iga veebisaidil pakutav toode peaks olema kättesaadav mõistliku aja jooksul); – saatmise üksikasjad (vahendid, koht ja eeldatav tarneaeg) – kõik hinnad peavad olema selgelt ja üheselt määratletud. Peab olema selge ja ilmne, kas hinnad sisaldavad juba maksu- ja transpordikulusid. – makseviisid ja kohaletoimetamisvahendid – lepingust taganemise lubatud periood ja kõik taganemistingimused; lisaks kas ja kui palju on kauba tagastamise kulud.
  3. LEPING Ostja vastutab tellimisprotsessis antud teabe õigsuse eest. Müüja ei vastuta vale aadressi tõttu tarnimisel tekkinud vigade eest. Pärast tellimust veebipoe kaudu saab ostja lepingu (arve) e-posti teel. Leping (arve) salvestatakse elektrooniliselt serverisse ja on kliendile igal ajal kättesaadav tema kasutajaprofiilis.
  4. KAUPADE saatmine – nagu on sätestatud jaotises Tarneteave.
  5. TAGASIVÕTMISE OSTAMISEST JA KAUBA TAGASTAMISEST Ostjal on õigus lepingust (ostust) taganeda 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest, teavitades sellest Ettevõtet e-posti teel: info (at) avene.si, ilma põhjuse välja toomisega. Seda tehes on ostja kohustatud tasuma ainult kauba Ettevõttele tagastamise transpordikulud ainult juhul, kui kaup pole kahjustatud ja pakendatud originaalpakendisse. Kaup tuleb ettevõttele tagastada 30 päeva jooksul alates ettevõttele saadetud teabest lepingust taganemise (ostu) kohta. Kui kaupa ei tagastata originaalpakendis, vähendatakse tagastatavat summat 10% ulatuses koguväärtusest. Kui kaup on kahjustatud, vähendatakse tagasimakstavat summat vähemalt 20% ulatuses koguväärtusest.

Tagastatav kaup peab olema terve ja samas koguses kui tellimisel, välja arvatud juhul, kui kaup hävib või kaotatakse asjaolude tõttu, mille eest ostja ei ole vastutav.

Raha tagastamine toimub 10 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagasimakse kantakse ostja (isiklikule) kontole, mis on toodud e-kirjas lepingust taganemise (ostu) kohta.

Kaup tuleb tagastada ettevõtte aadressile.

  1. HINNADKõik toodud hinnad on eurodes, sisaldab käibemaksu. Hinnad ei sisalda transpordikulusid. Ostu lõpus nähtav hind on koguhind, millega kaasnevad transpordikulud. Ettevõte jätab endale õiguse hindade muutmiseks. Kehtiv hind on hind, mis on postitatud veebisaidil ostupäeval, see on tellimuse kinnitamise ja edastamise päeval.
  2. MAKSETINGIMUSED – nagu on sätestatud jaotises Maksetingimused.
  3. KAEBUSED JA VAIDLUSED Ettevõte on kohustatud looma tõhusa kaebuste lahendamise süsteemi. Ettevõte püüab kaebusi menetleda ja teavitada ostjat kaebuse tulemusest võimalikult kiiresti.

Kaup jääb ettevõtte omandisse kuni ostja täieliku tasumiseni. Kui asjaajamine toimub arvelduskontol, on kauba omandiõiguse reserveeritud õigused meie nõuete tasakaalu tagamiseks. Juhul kui makse tehakse maksekoha või teenuse kaudu, mis vastutab makse edastamise eest Ettevõttele, jätame endale ostetud kaupade varaõiguse, kuni makse kantakse Ettevõtte kontole. Ostja maksekohustus lõpeb pärast täieliku makse laekumist meie kontole.

Kauba tagastamise korral on ostja kohustatud kauba tagastama 10 päeva jooksul pärast ettevõttelt melioratsiooni kättesaamist. Tagastamise korral jätab Ettevõte 20% ostu koguväärtusest kauba väiksema väärtuse tõttu. Juhul kui ostja ei tagasta kaupa kindlaksmääratud aja jooksul, võtab Ettevõte tekitatud ärikahjude eest 50% ostu koguväärtusest.

Ettevõte püüab lahendada kõik vaidlused konsensuse alusel.

  1. PRIVAATSUS Ettevõte on kohustatud kõiki isikuandmeid alaliselt kaitsma. Neid kasutatakse eranditult kontode, pakkumiste ja muu vajaliku dokumentatsiooni haldamiseks. Siit saate lugeda meie täielikku teavetPrivaatsuspoliitika.
  2. Klient deklareerib ja kinnitab, et on täielikult teadlik ja nõustub Üldtingimuste täistekstiga, mis on loetletud Ettevõtte veebisaidil.

Auto- ja mootorsõidukiosad

Tööstus

Arst, hambaarst, tätoveerija

Hambaarstiriistade puhastamine

Köögi- ja puuviljade puhastamine

Meigipintslite puhastamine

Kuidas puhastada beebimänguasju

Puhastame, taastame, elustame

Puhastamine

Rohkemaid asju tuleks mitte asendada uutega, vaid säilitada ja puhastada. Tahame anda teile teie kodu või töökeskkonna jaoks parima võimaluse.

Klienditeenindus

Pakume täielikku tuge ja teadmisi ultrahelipuhastuse kohta. Meie meeskond on valmis teie tööd paremaks muutma ja aitama teil töötada tõhusamalt kui kunagi varem.

Areng

Tahame kuulata oma kliente, mõista nende vajadusi ja pakkuda laiaulatuslikku, kõrgtasemel ultrahelipuhastust.